Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?

Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi szaleni oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu bądź też analogicznych okolicznościach – wiele ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek tematem. To również całe sporo wspaniałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to niekiedy wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o nienagannie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie jednakże przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.